1. Start
  2. Karriere
  3. Stellenangebote

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Specjalista ds. kooperacji

DAS BIETEN WIR

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju
  Standort: Katowice
  Eintrittstermin: Natychmiast
  Beschäftigungsart: Vollzeit
  Anstellung: unbefristet

Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wyszukiwanie i analiza aktualnych ofert od firm zewnętrznych
  • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Monitorowanie terminowości dostaw
  • Kontrola realizowanych zleceń pod kątem zgodności z wcześniejszymi ustaleniami

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (budowa maszyn, inżynieria produkcji)
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

MILE WIDZIANE

  • Znajomość procesów technologii wytwarzania w budowie maszyn i konstrukcjach stalowych

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Telefon: +48 32 730 38 35 lub +48 32 730 38 36

Bewerbung

Wenn Sie an dieser interessanten und langfristigen Tätigkeit in unserem Unternehmen interessiert sind, schicken Sie uns Ihre ausführlichen Bewerbungsunterlagen über das Formular oder per Post an die folgende Adresse:

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 10
40-241  Katowice

Telefon: +48 32 730 38 35

Der Schutz von personenbezogenen Daten ist uns sehr wichtig. Die Behandlung Ihrer uns zur Verfügung gestellten Daten erfolgt gemäß der rechtlichen Vorschriften, insbesondere denen der Europäischen Datenschutzgrundverordnung (EU-DSGVO) und des Bundesdatenschutzgesetzes.