1. Start
  2. Karriere
  3. Stellenangebote

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Kreślarz konstrukcji stalowych

DAS BIETEN WIR

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Elastyczny czas pracy Elastyczny czas pracy
Wsparcie przy wdrożeniu w zakres obowiązków Wsparcie przy wdrożeniu w zakres obowiązków
Możliwość dofinansowania do czesnego za studia (zaoczne) Możliwość dofinansowania do czesnego za studia (zaoczne)
Możliwość odbycia praktyki zawodowej – projektowej Możliwość odbycia praktyki zawodowej – projektowej
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  Standort: Katowice
  Eintrittstermin: Natychmiast
  Beschäftigungsart: Vollzeit
  Anstellung: unbefristet

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w sporządzaniu projektów technicznych i wykonawczych obiektów budowlanych związanych z linią technologiczną
  • Modelowanie konstrukcji stalowych w programie 3D TEKLA Structures
  • Komunikacja z liderami projektów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (budowlane)
  • Znajomość zasad sporządzania rysunków budowlanych
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych
  • Znajomość programu TEKLA, ROBOT
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Bewerbung

Wenn Sie an dieser interessanten und langfristigen Tätigkeit in unserem Unternehmen interessiert sind, schicken Sie uns Ihre ausführlichen Bewerbungsunterlagen über das Formular oder per Post an die folgende Adresse:

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 10
40-241  Katowice

Telefon: +48 32 73 03 800

Der Schutz von personenbezogenen Daten ist uns sehr wichtig. Die Behandlung Ihrer uns zur Verfügung gestellten Daten erfolgt gemäß der rechtlichen Vorschriften, insbesondere denen der Europäischen Datenschutzgrundverordnung (EU-DSGVO) und des Bundesdatenschutzgesetzes.