1. Start
  2. Karriere
  3. Stellenangebote

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Operator tokarki CNC

DAS BIETEN WIR

Możliwość pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy Sutco z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia Możliwość pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy Sutco z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju
  Standort: Katowice
  Eintrittstermin: Natychmiast
  Beschäftigungsart: Vollzeit
  Anstellung: unbefristet

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa tokarki cnc
  • Programowanie bezpośrednio na maszynie
  • Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze tokarki cnc
  • Znajomość oprogramowania
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Uprawnienia do obsługi suwnic/żurawi – mile widziane

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Bewerbung

Wenn Sie an dieser interessanten und langfristigen Tätigkeit in unserem Unternehmen interessiert sind, schicken Sie uns Ihre ausführlichen Bewerbungsunterlagen über das Formular oder per Post an die folgende Adresse:

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 10
40-241  Katowice

Telefon: +48 32 73 03 800

Der Schutz von personenbezogenen Daten ist uns sehr wichtig. Die Behandlung Ihrer uns zur Verfügung gestellten Daten erfolgt gemäß der rechtlichen Vorschriften, insbesondere denen der Europäischen Datenschutzgrundverordnung (EU-DSGVO) und des Bundesdatenschutzgesetzes.