1. Home
  2. Kariera
  3. Oferty pracy

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Specjalista ds. Sprzedaży usług I produktów serwisowych

To właśnie oferujemy

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju
  Lokalizacja: Katowice
  Data rozpoczęcia: Natychmiast
  Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
  Zatrudnienie: permanent

Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska zatrudni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Sprzedaż części i usług serwisowych dla maszyn i urządzeń, stanowiących wyposażenie zakładów przetwarzania odpadów oraz dla kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów dostarczonych przez Sutco-Polska w Polsce
  • Wyszukiwanie oraz analiza informacji z rynku polskiego, zapytań ofertowych, w tym także postępowań przetargowych dot. części i usług serwisowych
  • Opieka nad obecnymi klientami, sprzedaż części zamiennych i zużywających się,
    i doradztwo w tym zakresie
  • Informowanie klientów o nowinkach technicznych i technologicznych dotyczących zainstalowanych maszyn i urządzeń
  • Wizyty u klientów, udział w konferencjach, szkoleniach, targach branżowych
  • Przygotowywanie ofert na części i usługi serwisowej m.in. specyfikacji technicznych, opisów, w tym dokumentów formalnych wymaganych przy przetargach publicznych
    w porozumieniu z działem sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy, w tym technologicznym, projektowym, montażowym, produkcyjnym w zakresie dotyczącym przygotowania ofert oraz w zakresie możliwości zmian, ulepszeń, identyfikacji problemów przy istniejących urządzeniach

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność redagowania tekstów, przygotowywania pism, prowadzenia korespondencji
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży odpadowej

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Telefon: +48 32 730 38 35 lub +48 32 730 38 36