1. Home
  2. Kariera
  3. Oferty pracy

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Konstruktor

Konstruktor

To właśnie oferujemy

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość odbycia praktyki zawodowej - projektowej Możliwość odbycia praktyki zawodowej - projektowej
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju
  Lokalizacja: Katowice
  Data rozpoczęcia: Natychmiast
  Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
  Zatrudnienie: permanent

Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Projektowanie urządzeń technologicznych linii segregacji odpadów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Koordynacja realizacji projektów (koordynacja prac konstrukcyjnych)

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (mechanika, budowa maszyn) (mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku)
  • Znajomość rysunku technicznego (konstrukcje maszyn)
  • Znajomość programów: Solid EDGE

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • Znajomość programu TEKLA, AutoCAD
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Telefon: +48 32 730 38 35 lub +48 32 730 38 36