1. Home
  2. Kariera
  3. Oferty pracy

Poszukujemy takiej osoby do naszej lokalizacji tak szybko, jak to możliwe

Tokarz

Tokarz

To właśnie oferujemy

Możliwość pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy Sutco z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia Możliwość pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy Sutco z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dobrą atmosferę pracy Dobrą atmosferę pracy
Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego Benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju
  Lokalizacja: Katowice
  Data rozpoczęcia: Natychmiast
  Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
  Zatrudnienie: permanent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obróbka skrawaniem podzespołów części maszyn
  • Kompleksowa obsługa I kontrola pracy maszyny
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA

  • Obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Uprawnienia do obsługi suwnic/żurawi – mile widziane

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.